Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

GÜVEN NAKLİYAT | 444 3 948

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat denilince akla gelen ilk firma her zaman işletmemiz olarak karşınıza çıkacaktır. Bu iddiamızın en büyük nedeni, tüm nakliye hizmeti işlemlerimizde gereken her türlü hassasiyetin gösterilmesi ve nakliye hizmeti sunumunun bitim aşamasından sonra gösterilen memnuniyettir. Her memnuniyetin yeni bir kazanç olarak firmamıza geri döndüğünün bilincinde olan işletmemiz, prensiplerinden hiçbir şekilde ödün vermeyerek çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Attığımız her adımda üstlendiğimiz sorumluluğun bir kat daha çoğaldığını fark ederek, gösterdiğimiz titizliğin daha da artmasına özen göstermekteyiz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Zeytinburnu Nakliyat olarak nakliye hizmetlerinin sadece bir taşımacılık olarak değil, profesyonellik gerektiren bir hizmet sunumu olduğunun bilinci ile hareket etmekte ve bu bilinci tüm müşterilerimize aynı duygular ile iletmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Aldığımız nakliye hizmetlerinin ilk aşamasında, müsait olduğunuz bir an belirlenerek adresinize keşif maksadı ile gelmekteyiz. Yapacağımız bu keşifte, nakliyesini istediğiniz eşyalarınızın incelenmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu incelemede, eşyalarınızın taşıma şekilleri belirlenmekte ve her bir eşyanız için, o eşyanın yapısına uygun özellikte paketleme ya da ambalajlama malzemelerinin cinsleri ve adetleri belirlenmektedir. Ayrıca, monte ve demonte hizmetleri de firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Talep edilmesi halinde bahse konu monte ve demonte işlemleri de firmamız hassasiyetleri doğrultusunda sağlanmaktadır.

Eşya miktarları ve eşya yapılarına uygun paketleme malzemelerinin belirlenmesinden sonra, keşif işlemi tamamlanarak tarafınıza konu hakkında bilgi verilmekte, aynı gün içerisinde ya da ertesi gün hazırlanacak sözleşmenin imzalanmak üzere adresinize gelineceği belirtilerek evinizden ayrılmaktayız. Hazırlanan sözleşme metni içerisinde, eşyalarınızın durumları, ilgili nakliye adresleri, taşınacak aracın cins ve plaka bilgileri, sözleşmeye taraf olan şahıs bilgileri ve bu şahıslara ait imza haneleri ile taşıma bedeli ve sigorta kapsamı konusunda gerekli haneler bulunacaktır. Yapılacak işlemlerin başlayabilmesi için bu sözleşmenin karşılıklı olarak imza altına alınması gerekmektedir. Prosedür olarak nitelendirilecek ancak firmamız açısından büyük önem arz eden sözleşme imzalandıktan sonra, Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat firmaları hizmetleri sunumu gerçekleştirilecektir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Uygulamalarımızda kullandığımız metotlar ile nakliye hizmetinin sona ermesine müteakip, göstereceğiniz memnuniyet emsal firmalar ile aramızda Zeytinburnu evden eve nakliyat şirketleri farkı olarak yerini almaya devam edecektir.

Back to top