Tuzla Evden Eve Nakliyat

GÜVEN NAKLİYAT | 444 3 948

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat evden eve eşya taşımacılığında sektörün önde gelen temsilcilerinden olan firmamız, sunduğu kaliteli hizmet sayesinde, uzun yıllar süren ticari faaliyetlerini, müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürdürmektedir. Tuzla evden eve nakliye hizmetlerinde kusursuz bir anlayış içerisinde kaliteli ve güvenli hizmeti, ekonomik bütçeler ile sunan firmamız, tüm taşıma işlemlerini eksiksiz yerine getirmektedir. Kurulduğu günden bu yana, evden eve nakliyat konusunda deneyimlerini değerli müşterileri ile paylaşan firmamız, nakliye sektöründe adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Nakliye

Tuzla evden eve nakliyat nakliye hizmetleri sunumu aşağıdaki başlıklar altında yerine getirilmektedir. Firmamızdan nakliye hizmeti talep edilmesi halinde, ilk olarak taşıma işleminin gerçekleştirileceği adrese bir personel görevlendirilmesi yapılmaktadır. Adrese gelen personel, eşya sahibi ile birlikte tüm eşyaların genel durumunu kontrol etmektedir. Yapılan bu genel kontrolde, taşınacak eşya miktarları ve taşınacak eşyaların taşınma şekilleri detaylı olarak incelenmektedir. Bu inceleme işlemine sökümü yapılacak eşyaların belirlenmesi de dahildir. Eşya cins ve miktarlarının incelenmesine müteakip, her eşya grubu için uygun nitelikteki ambalaj malzemeleri belirlenmektedir. Eşyaların ambalajlanması işlemlerine müteakip, yapılacak yükleme işlemi için gerekli araştırmalarda bu esnada yapılmaktadır. Tüm çalışmalar eşya sahiplerine detaylı şekilde anlatıldıktan sonra, bir liste tanzim edilerek ön rapor hazırlanmakta ve tanzim edilen bu ön rapor eşya sahiplerinin onayına arz edilmektedir. Onay alınmasına müteakip, görevlendirilen personel nakliye hizmetinin sunulacağı adresten ayrılarak ofisimize gelmektedir.

Ofisimizde derhal nakliye hizmeti sunumuna ait kısa süreli bir toplantı düzenlenmektedir. Düzenlenen bu kısa süreli toplantıda eşyalar kontrol edilmekte, eşya cinslerine uygun ambalaj malzemeleri belirlenmekte ve nakliye işine uygun araç tipi seçilmektedir. Tüm bu detaylar incelendikten sonra sözleşme hazırlanarak ihtiyaç sahibinin imzasına sunulmaktadır. Sözleşmede eşyalar, ambalajlama, yükleme, nakliye ve boşaltma gibi hususların yanında, teslim süresi ve sigorta şartları da belirtilmektedir. Ayrıca sözleşmede işe ait ekonomik bedelde net olarak ifade edilmektedir. İhtiyaç sahibinin sözleşmeyi onaylaması durumunda nakliye hizmeti ivedilik ile gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Nakliyat, Tuzla Evden Eve Asansörlü Taşıma

İşletmemiz kurulduğu günden bu yana Tuzla Nakliyat, Tuzla evden eve taşıma farkı parolası altında, tüm hizmetlerini kusursuz bir şekilde müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde yerine getirmektedir.

Back to top