Silivri Evden Eve Nakliyat

GÜVEN NAKLİYAT | 444 3 948

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat işlerinde firmamız tarafından, hiçbir eşya ve taşıma işlemi ayırt edilmeden, hizmet verilmektedir. Evden eve nakliyat ya da Silivri nakliyat denilince, taşımacılık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını ekonomik bütçe ile buluşturan firmamız ön plana çıkmaktadır. Taşınacak eşya müstakil ev ya da çok katlı apartman dairesi farkı gözetilmeden adresinizden alınarak, itina ile yine aynı şekilde müstakil ya da çok katlı yeni apartman dairenize nakledilmektedir.

silivri evden eve nakliyat

silivri evden eve nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliye

Firmamız tarafından Silivri Evden Eve Nakliye işinin alınmasına müteakip, yetkili personel adresinize keşif maksadı ile görevlendirilmektedir. Görevlendirilen yetkili personel, sizin nezaretinizde taşınması planlanan tüm eşyaları inceleyerek tek tek not almakta ve bir taşıma planı tasarlamaktadır. Tasarlanan bu planda, tüm eşyaların bir listesi hazırlanmakta ve listesi hazırlanan eşyalara ait uygun paketleme hizmetleri belirlenmektedir. Eşyanın durumuna göre karton kutular, hava kabarcıklı naylon kaplamalar ya da battaniye gibi yumuşak ve kalın dokulu koruma malzemeleri tercih edilmektedir. Her eşyanın kendi cinsine göre uygun malzeme seçimine özellik ile dikkat edilmektedir.
Eşyanın yapısına aykırı ambalaj malzemesi kullanımı kesinlik ile değerlendirilmemektedir. Ambalajlama malzeme seçimi ve teknikleri, tüm malzemeler için belirlendikten sonra, eşya listesi ve ambalajlama durumunu gösteren bir liste hazırlanarak rapor haline getirilmektedir. Tanzim edilen bu nakliye hizmetleri raporunda ayrıca taşınacak eşyanın cins ve hacmine göre uygun araç tipi belirlenmektedir. Taslak nakliye raporu hazırlanarak ihtiyaç sahibinin görüşüne sunulmakta ve onay alınmaktadır. Nakliye hizmetini talep eden ihtiyaç sahibinin onayına müteakip, yetkili personelimiz firmamıza gelerek bir durum değerlendirme toplantısı icra etmektedir. Bu toplantıda, gerçekleştirilecek olan nakliye hizmetine yönelik tüm detaylar gözden geçirilerek asıl sözleşme iki suret olarak tanzim edilmektedir. Tanzim edilen nakliye sözleşmesinin içeriğinde ayrıca nakliyesi yapılacak eşyaya ait sigorta hükümleri de bulunmaktadır.

Silivri Nakliyat

Firmamız Silivri Nakliyat konusunda taşımacılık hizmetini sadece bir nakliye kelimesi ile eş tutmamak ile birlikte, bunun bir karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti olduğu bilincine varmış ve bu titiz tutumu nedeni ile her geçen gün müşteri portföyünü arttırmayı başarmıştır.

Back to top