Hakkımızda

GÜVEN NAKLİYAT | 444 3 948

evden eve nakliyatGüven Nakliyat 

Güven Nakliyat, Kurulduğu günden bugüne kadar geçen aşamada kendi geliştirdiği hizmet politikasını sürekli yenileyerek, hem bireysel hem kurumsal nakliye taleplerinde müşterisine profesyonel hizmet ayrıcalıklarından faydalanma imkanını sonuna kadar sunmayı başarmıştır. Sistemli ve planlı çalışarak yürüttüğümüz hizmette başarı kendiliğinden gelmiş, profesyonel olarak işinin ehli olan personellerimizle, gelen her tale en hızlı ve sağlıklı bir şekilde karşılanmıştır.

Firmamızın sektöre bugün katkısı olan firmaların başında gelmesinden ziyade bu hizmeti vermeye başlayan ilk firmalardan olmasıda beraberinde gerçekleştirdiği her hizmet sonrası edindiği tecrübeyi getirmiştir. Firmamız nakliye sektöründeki itibarının korunması adına, sektörün olumsuz etkilenmemesi adına, tüm ekip ve ekipmanını özenerek tercih etmiş, müşteriye memnuniyeti sözde değil özde kazandırmıştır.

Firmamızın Bugün sektörde müşterisine sunduğu imkanlar ile rakibi yok desek asla yanılmış olmayız, hizmet öncesi iletişime geçen müşterinin uzman personel ile nakliyenin aşamalarının nasıl olacağı konusunda bilgilendirilmesi, eşyaların tespiti personel sayısının belirlenmesi, aracın büyüklüğünün belirlenmesi adına hemde müşteriye hızlı kaliteli ve ekonomik avantajlı bir fiyat verilmesi açısından sunduğumuz en gözde hizmetlerimizin başında ücretsiz ekspertiz hizmeti gelmektedir.

Back to top